Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wydarzenia16 03 2024

Alpaki w Polsce – pomiędzy Nauką a Praktyką

Dowiedz się więcej

07 04 2023

Wesołych Świąt

Życzymy, aby ten świąteczny, wielkanocny czas przyniósł radość, wzajemną życzliwość i wytchnienie od często trudnej codzienności. Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni Nas wszystkich pokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności oraz pozwoli z ufnością i nadzieją patrzeć w przyszłość! Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!   Zarząd PZHA.
Dowiedz się więcej

08 10 2022

IV FLEECE SHOW PZHA

W sobotę 8 października w Michałowicach odbędzie się IV FLEECE SHOW PZHA Naszym sędzią w tym roku będzie ARTURO PENA. Na wystawie zgłoszone zostało 98 polarów alpak rasy Huacaya i Suri. Fleece show i ocena polarów daje nam unikalną możliwość poznania parametrów naszego runa. Jego mocnych stron i tego nad czym powinniśmy popracować w kolejnych pokoleniach. W niedzielę dla członków PZHA semianrium z naszym sędzią.
Dowiedz się więcej

04 06 2022

Zwyczajny Zjazd PZHA

Zarząd PZHA zaprasza wszystkich członków związku na Zwyczajny Zjazd Członków Polskiego Związku Hodowców Alpak, który odbędzie się w dniu 4.06.2022 roku w Warszawie. Szczegóły dotyczące czasu, miejsca oraz porządku obrad członkowie otrzymają w korespondencji wysłanej do każdego indywidualnie. Zapraszamy do wzięcia udziału w Zjeździe.
Dowiedz się więcej

AktualnościCykl seminarium z Carita Saarinen

26 02 2024

Zapraszamy Państwa na cykl seminarium z Carita Saarinen
Dowiedz się więcej

Polski Związek Hodowców Alpak pomaga Fundacji Quechua Benefit

08 02 2024

Polski Związek Hodowców Alpak pomaga Fundacji Quechua Benefit, która wspiera peruwiańskich Indian
Dowiedz się więcej

Kurs przewoźnika zwierząt czwarta edycja

02 02 2024

Polski Związek Hodowców Alpak organizuje czwartą już edycję kursu przewoźnika zwierząt.
Dowiedz się więcej
Wszystkie aktualności

Nasi partnerzy