Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Szkolenie Online dla Kierowców i Konwojentów do transportu zwierząt. EDYCJA DRUGA

Opublikowano 10 02 2022

Szkolenie Online dla Kierowców i Konwojentów do transportu zwierząt.

EDYCJA DRUGA

UWAGA: Termin do 21 lutego 2022 roku.

Licencję dla kierowców powinien posiadać kierowca/konwojent przewożący zwierzęta domowe nieparzystokopytne lub gatunki domowe bydła, owiec, kóz i świń w celach komercyjnych obejmujących w szczególności transport, który bezpośrednio lub pośrednio ma na celu osiągniecie korzyści finansowych np.: przewóz na wystawy, pokazy, konkursy, na targi, do miejsc gromadzenia zwierząt, gospodarstw, punktów skupu i punktów kopulacyjnych.

Licencja dla kierowcy/konwojenta jest wystawiana Bezterminowo w języku polskim i angielskim przez Inspektorat Weterynarii. Szkolenie dotyczy wszystkich gatunków zwierząt i uprawnia do ich transportu na terenie UE.

- Szkolenie odbywa się za pośrednictwem platformy szkoleniowej do której kursanci otrzymują indywidualny dostęp (nie jest wymagana kamera, mikrofon lub specjalne oprogramowanie)

- Dostęp do platformy aktywny przez 30 dni

- Szkolenie można odbyć w dowolnym dniu i godzinie (na platformę można logować się wielokrotnie)

- Egzamin końcowy w formie testu. Do egzaminu należy przystąpić w wyznaczony dzień między godziną 7:00 a 15:00. Egzaminy dostępne raz lub dwa razy w tygodniu.

- Po uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu, licencja zostaje wysłana listem poleconym przez Inspekcję Weterynaryjną pod wskazany adres korespondencyjny

Cena kursu to 200zł dla członków zrzeszonych w PZHA, dla pozostałych 280zł

Wpłaty należy dokonać na nr konta:

PL 61 1160 2202 0000 0002 1640 7870

Tytułem: Kurs przewoźnika i konwojenta zwierząt

Warunkiem przystąpienia do kursu jest przesłanie na adres email: pzha.warszawa@gmail.com POTWIERDZENIE WPŁATY wraz z następującymi danymi:

- imię/imiona i nazwisko

- datę i miejsce urodzenia

- nr pesel

- nr dowodu osobistego

- adres email kursanta

Po przesłaniu danych, kursant otrzymuje od Centrum szkoleniowego mejla z dostępem do platformy szkoleniowej (indywidualny login i hasło).

Szkolenie kończy się egzaminem do którego należy podejść w wyznaczony dzień między godz. 7:00 a 15:00. Egzamin jest dostępny raz lub 2 razy w tygodniu.Nasi partnerzy